אודיו שיק

עצב את מערכת האודיו שלך

מערכת השמע אינה חייבת להיות משעממת. ניתן לסגנן אותה ולהפוך אותה לפרט עיצובי ומיוחד שיעניק שיק לסביבה. קיימים מגוון אפשרויות ומוצרים שיעניקו לנו את הזוהר הזה:

שיק איטלקי

רמקולים מבטון אמיתי? לחברת GARVAN ACOUSTICS האיטלקית קיים בדיוק הפתרון הזה: רמקול לפנים וגם לחוץ הבית מאבן בטון איטלקי מקורית עם הפצת צליל של 360 מעלות אשר עוטף את החלל מסביבו.

GARVAN ACOUSTICS LOTO

שיק צרפתי

תליה מהתקרה – הטרנד החדש שמאפשר להתקין רמקולים מעוצבים ללא צורך בקירות ועדיין להעניק את השיק הנדרש. הסאונד יפוזר לכל החלל באופן שיכסה  את כל המרחב.
חברת ELIPSON  מצרפת יודעת בדיוק לתת לנו את הפתרון הזה.

ELIPSON PLANET M

המוזאון

יש לכם גלריה? או סוויטת חדר שינה מעוצבת?

העניקו לעצמכם רמקול איטלקי מחרס אמיתי עם ציפוי לקה מיוחד שאין כמותו.
רמקול שיגנוב את ההצגה בכל חלל שהוא נמצא.

שיא השיק GOCCIA BY GARVAN ACOUSTICS

רב הנסתר על הגלוי

יש המעדיפים רמקולים סמויים ככל האפשר. שינגנו אבל שלא ייראו. לחברת NAKYMATONE מקנדה יש פיתרון ייחודי של רמקולים סמויים מן העיין שאופן ההתקנה שלהם היא מאחורי הטיח של הקיר או התקרה. למעשה הקיר ינגן ולא נראה רמקול כלל וכלל. הסאונד נשמר והוא איכותי מאוד הודות לתיבת האלומניום האקוסטית שבגב הרמקול.

NAKYMATONE ECHT

אוהבים לבלות בחוץ? חברת ORIGIN ACOUSTICS מארצות הברית מצאה לכם פיתרון לנגן מוסיקה באיכות ובשיק. רמקול שקוע באדמה מלווה בסאו ופר עוצמתי ובנראות של תאורת אוירה.\

הסאונד המופק מהרמקול משודר ב360 מעלות לכיסוי רחב ככל האפשר של סביבת החוץ שלכם.

ORIGIN ACOUSTICS LSB64

מוסיקה אלחוטית

חברת DENON מציעה מגוון רמקולים מעוצבים, קטנים ואלחוטיים שמאפשרים לנו לנגן מוסיקה הישר מהטלפון הנייד. הרמקולים מגיעים בשלל גדלים וצבעים ומעניקים את הפתרון המושלם גם לעצלנים שבינינו.

DENON HEOS HOME

GLOBALSOUND

חברת גלובל סאונד הוקמה בשנת 2023 והינה החברה המובילה לייבוא והפצה של מותגים מובילים בתחום האודיו והוידאו בישראל.

אולי גם תתעניינו במאמרים:

error: Content is protected !!